AryaWeb Server Rocks
آموزش » Cpanel

درصورتیکه از میزبانی وب لینوکس استفاده میکنید و کنترل پنل میزبانی وب شما "Cpanel" است میتوانید با طی مراحل زیر یک آدرس ایمیل جدید بسازید.

قبل از شروع باید به اینترنت متصل شوید و با استفاده از مرورگر دلخواه خود مراحل زیر را انجام دهید.

 

1. با وارد نمودن آدرس کنترل پنل میزبانی خود در مرورگر خود صفحه ورود نمایش داده میشود. شما میتوانید با اضافه نمودن "cpanel/" به انتهای نام دامین خود وارد کنترل پنل میزبانی آن شوید. (مانند: http://www.YourDomain.com/cpanel) در قسمت "Username" نام کاربری و در قسمت "Password" کلمه عبور خود را وارد کنید و روی دکمه "Login" کلیک کنید.
با وارد نمودن آدرس کنترل پنل میزبانی خود در مرورگر خود صفحه ورود نمایش داده میشود. شما میتوانید با اضافه نمودن "cpanel/" به انتهای نام دامین خود وارد کنترل پنل میزبانی آن شوید. (مانند: http://www.YourDomain.com/cpanel) در قسمت "Username" نام کاربری و در قسمت "Password" کلمه عبور خود را وارد کنید و روی دکمه "Login" کلیک کنید.
2. در بخش "Mail" روی گزینه "Email Accounts" کلیک نمایید.
در بخش "Mail" روی گزینه "Email Accounts" کلیک نمایید.
3. برای ساخت آدرس ایمیل جدید فرم بالای صفحه را تکمیل نمایید. میتوانید با وارد نمودن عدد دلخواه در قسمت "Mailbox Quota" میزان فضای این اکانت ایمیل را محدود کرده و یا با انتخاب گزینه "Unlimited" فضای آن را نا محدود تعیین کنید. پس از تکمیل فرم روی دکمه "Create Account" کلیک کنید.
برای ساخت آدرس ایمیل جدید فرم بالای صفحه را تکمیل نمایید. میتوانید با وارد نمودن عدد دلخواه در قسمت "Mailbox Quota" میزان فضای این اکانت ایمیل را محدود کرده و یا با انتخاب گزینه "Unlimited" فضای آن را نا محدود تعیین کنید. پس از تکمیل فرم روی دکمه "Create Account" کلیک کنید.
4. آدرس ایمیل شما ایجاد شد. شما میتوانید برای ساخت اکانت ایمیل جدید از مرحله ۳ مجدداً شروع نمایید.
آدرس ایمیل شما ایجاد شد. شما میتوانید برای ساخت اکانت ایمیل جدید از مرحله ۳ مجدداً شروع نمایید.